• 100% bezpečný nákup
  • Originální produkty
  • Garance vrácení peněz
  • Rychlé dodání do 5 dnů
0
0,00 Kč
Můj košík
Zavolejte nám
210 012 711

 

Obrazek kuryra a zakaznika

Objednané zboží může být dopraveno až k Vám domů externí kurýrní službou nebo si jej můžete osobně vyzvednout na vámi vybraném odběrném místě Zásilkovna (Packeta).

 

Budete-li při nakupování potřebovat jakoukoli pomoc, zavolejte na telefonní číslo zákaznického centra  210 012 711.       


Poplatek za dopravu kurýrní službou se účtuje ve výši 149 Kč, poplatek při osobním odběru na vámi vybraném odběrném místě Zásilkovny se účtuje částkou 99 Kč.

 

Zboží vám zašleme na dobírku řádně zabalené, platíte až při přebírání balíku v hotovosti nebo platební kartou a to jak kurýrovi, tak i na odběrném místě Packeta, podle toho, kterou možnost přepravy jste si vybrali.

Případně, pokud jste platili předem platební kartou nebo internetbankingem přes platební portál Trust Pay, žádné peníze kurýrovi nepředávate (Služba dočasně omezena).

Balné si neúčtujemeObjednané zboží Vám bude doručeno do 5 pracovních dní od přijetí potvrzujícího e-mailu. V případě speciální akce se může doba dodání prodloužit na 14 pracovních dnů, případně podle textu v popisu produktu.

Spolu se zbožím Vám bude doručena i faktura, která slouží jako daňový doklad a zároveň záruční list. 


Dovoz zabezpečuje externí kurýrní služba. Naneštěstí nedokážeme zajistit, aby na žádost zákazníka kurýr nejprve zavolal a prověřil vaši přítomnost v čase doručení na uvedené adrese. Pokud Vás kurýr nezastihne, zanechá vzkaz.

Pokud Vámi požadované zboží není k dispozici nebo se během této doby vyskytnou nepředvídatelné problémy, budeme Vás bezodkladně informovat na kontaktní adrese, resp. telefonním čísle uvedeném ve Vaší objednávce.

Pokud by Vám nebylo zboží do uvedeného termínu doručeno a zároveň byste nebyli kontaktováni, zavolejte na telefonní číslo 210 012 711 nebo nás informujte prostřednictvím e-mailové adresy info@teleprodukt.cz. K dispozici jsme Vám každý pracovní den mezi 8:00 až 17:00 hod.

//