• 100% bezpečný nákup
  • Originální produkty
  • Garance vrácení peněz
  • Rychlé dodání do 5 dnů
0
0,00 Kč
Můj košík
Zavolejte nám
210 012 711

Bílé zuby téměř zdarma a v pohodlí domova

24.08.2015

WhiteLight na bělení zubů

Nedávno jsme dostali list od naší zákaznice Evy, které touto cestou děkujeme a jsme rádi, že můžeme uveřejnit její poučný list.

Milý teleprodukt, lidé někdy utrácí mnohem více peněz, jak by v podstatě mohli. Nyní nejde o 1000, 20000, 3000 korun, ale řádově o stovky korun ročně. Ptáte se, za co jsou lidé ochotní utrácet takový majetek? Je to jednoduché! Každý se chce přece usmívat, vždyť úsměv je základ dobré komunikace a zároveň může být začátek úspěchu. Jenže co s takovým začátkem, když se stydíme usmát, protože naše zuby září jako žluté melouny na mexickém poli?


bile zuby

Nezoufejte. Dnes máte víc štěstí, než si myslíte. Na vybělení zubů stačí pár domácích triků, které vám samozřejmě váš zubař neřekne. A jako výmluvu si vymyslí světovou ekonomickou krizi.

Tak tu to máte:
1. Jezte jahody! Kromě toho, že jsou přírodním bělidlem zubů, jsou plné vitamínu C, který chrání vaši imunitu. Ale když je zima a než nám porostou v zahradě, přejde ještě pár měsíců.
2. Zubní kartáček = jablko. Zdravé jablko působí jako kartáček na zuby a kousáním jablka odstraníte přebytečné baktérie z vašich úst. Kromě toho jablko obsahuje i kyselinu jablečnou, chemická látka, která se používá v produktech na bělení zubů.
Ještě vám nestačilo? Chtěli byste ještě jednu radu? Zkuste toto:
Použití:
-1 balík sody bikarbony
-citrón

Smíchejte je dohromady, naneste na zuby a nechte působit maximálně 1 minutu, jinak si můžete porušit zubní sklovinu. Tento recept se dodnes používá v našem zubním lékařství, ale žádný doktor vám neporadí tento levný způsob bělení zubů a raději vám doporučí bělení za minimálně 1 500 korun.
Za minutu bělejší zuby, za méně jak 100 korun. Zkuste a nebudete litovat.

PS: tuto radu jsem dostala od známého zubaře, který pracuje v Dánském království a doporučil „sodovat“ zuby 2x měsíčně, ale maximálně 1 minutu.

Přeji vám hodně pohody a úsměvu!Vaše věrná zákaznice Eva Vitasová, Praha

Komentáře k článku

Přidejte komentář

Zatím nebyl přidán žádný komentář.

Pridajte komentář k článku: Bílé zuby téměř zdarma a v pohodlí domova

Další články

Nepřehlédněte

//