• 100% bezpečný nákup
  • Originální produkty
  • Garance vrácení peněz
  • Rychlé dodání do 5 dnů
0
0,00 Kč
Můj košík
Zavolejte nám
225 348 505

Obrazek kuryra a zakaznika

Objednané zboží může být dopraveno až k Vám domů externí kurýrní službou nebo si jej můžete vyzvednout v kterémkoliv Vámi zvoleném odběrném místě Zásilkovně. 

Seznam odběrných míst naleznete při zadávání způsobu dopravy po zadání objednávky.

Budete-li při nakupování potřebovat jakoukoli pomoc, zavolejte na telefonní číslo zákaznického centra  02/25 34 85 05.       


Poplatek za dopravu kurýrní službou se účtuje ve výši 129 Kč. 

Poplatek za dopravu při osobním odběru na odběrném místě zásilkovně se účtuje ve výši 79 Kč.

Zboží vám zašleme na dobírku řádně zabalené, platíte až při přebírání balíku. Případně, pokud jste platili předem platební kartou nebo internetbankingem přes platební portál Trust Pay, žádné peníze kurýrovi nepředávate. Balné si neúčtujeme. Objednané zboží Vám bude doručeno do 5 pracovních dní od přijetí potvrzujícího e-mailu. V případě speciální akce se může doba dodání prodloužit na 14 pracovních dnů, případně podle textu v popisu produktu. Spolu se zbožím Vám bude doručena i faktura, která slouží jako daňový doklad a zároveň záruční list. 


Dovoz zabezpečuje externí kurýrní služba. Naneštěstí nedokážeme zajistit, aby na žádost zákazníka kurýr nejprve zavolal a prověřil vaši přítomnost v čase doručení na uvedené adrese. Pokud Vás kurýr nezastihne, zanechá vzkaz.

Pokud Vámi požadované zboží není k dispozici nebo se během této doby vyskytnou nepředvídatelné problémy, budeme Vás bezodkladně informovat na kontaktní adrese, resp. telefonním čísle uvedeném ve Vaší objednávce.

Pokud by Vám nebylo zboží do uvedeného termínu doručeno a zároveň byste nebyli kontaktováni, zavolejte na telefonní číslo 02/25 34 85 05 nebo nás informujte prostřednictvím e-mailové adresy info@teleprodukt.cz. K dispozici jsme Vám každý pracovní den mezi 8:30 až 17:00 hod.

//